Komisyonlar ve Koordinatörlükler

 

GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GÖREV DAĞILIMI (2016-2017)

 

BÖLÜM KOMİSYONLARI

            a)         İntibak komisyonu (Eğitim+Erasmus)

                        Yrd.Doç.Dr. Oktay YILMAZ (Başkan)

                        Yrd.Doç.Dr. İlknur KESKİN

                        Yrd.Doç.Dr. Ömer SAVAŞ

                        Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÇAKIR

                         Arş.Gör.F. Cüneyd KORKMAZ

                         Arş.Gör.Burak YILDIZ

                         Arş.Gör. Tarık KOÇAL  

                         Arş.Gör. Görkem KÖKKÜLÜNK

 

            b)        STAJ KOMİSYONU

                        Prof.Dr.Yasin ÜST (Başkan)

 

                       ATÖLYE STAJI

 

                        Atölye 1 Staj Komisyonu

                        Yrd.Doç.Dr.Ömer SAVAŞ ( Başkan )

                        Doç.Dr.Eyüp BAĞCI

                        Yrd.Doç.Dr. İlknur KESKİN

                        Arş.Gör.F.Cüneyd KORKMAZ

 

                        Atölye 2 Staj Komisyonu

                        Yrd.Doç.Dr.Haydar BAYAR  ( Başkan )

                        Prof.Dr. Fuat ALARÇİN

                        Yrd.DoçDr. Hasan Kayhan KAYADELEN

                         Arş.Gör.Kenan YİĞİT

                         Arş.Gör.Tarık KOÇAL

 

                        Atölye 3 Staj Komisyonu

                        Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÇAKIR ( Başkan )

                        Yrd. Doç.Dr.Oktay YILMAZ

                        Arş.Gör.Görkem KÖKKÜLÜNK

                        Arş.Gör.Zafer AYDIN

                        Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

                       

UZAKYOL STAJI

                        Prof.Dr.Fuat ALARÇİN

                        Arş.Gör.Görkem KÖKKÜLÜNK

                        Arş.Gör.Zafer AYDIN

                        Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

 

            c)         Tanıtım ve sektörel ilişkiler Komisyonu

Prof.Dr.Yasin ÜST (Başkan)

Prof.Dr.Fuat ALARÇİN

Doç.Dr.Eyüp BAĞCI

Yrd.DoçDr. Hasan Kayhan KAYADELEN

Arş.Gör.Görkem KÖKKÜLÜNK

Arş.Gör.Tarık KOÇAL

Arş.Gör.Burak YILDIZ

Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

Arş.Gör.Kenan YİĞİT

Arş.Gör.F.Cüneyd KORKMAZ

 

             d)        Satın Alma ve Muayene Komisyonu

Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÇAKIR

Yrd.Doç.Dr. Oktay YILMAZ

Yrd. Doç.Dr. Haydar BAYAR

Arş.Gör.Burak YILDIZ

Arş.Gör.Tarık KOÇAL

 

             e)         Öğrenci Kulüpleri ve Spor Komisyonu

 

             f)           Burs  Komisyonu

Prof.Dr.Yasin ÜST

Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÇAKIR

Yrd.Doç.Dr.Oktay YILMAZ

Arş.Gör.Burak YILDIZ

Arş.Gör.Tarık KOÇAL

 

            g)         Kongre-Sempozyum-Seminer Düzenleme Kurulu

Prof.Dr.Yasin ÜST

Prof.Dr.Fuat ALARÇİN

Doç.Dr.Eyup BAĞCI

Yrd.Doç.Dr. Oktay YILMAZ

Yrd.Doç.Dr.Mehmet ÇAKIR

Yrd. Doç.Dr. Haydar BAYAR

Yrd.Doç.Dr. İlknur KESKİN

Yrd.Doç.Dr.Ömer SAVAŞ

Yrd.DoçDr. Hasan Kayhan KAYADELEN

Arş.Gör.Görkem KÖKKÜLÜNK

Arş.Gör.Kenan YİĞİT

Arş.Gör.Burak YILDIZ

Arş.Gör.Tarık KOÇAL

Arş.Gör.F.Cüneyd KORKMAZ

Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

           

KOORDİNATÖRLÜKLER

            a)         Erasmus Kooordinatörü                   : Yrd.Doç.Dr.Oktay YILMAZ

                        Koordinatör Yardımcısı                    : Yrd.DoçDr.H.Kayhan KAYADELEN

            b)        Projeler ve Bit.Tezi Dağ.Koord.         : Yrd.Doç.Mehmet ÇAKIR

                        Koordinatör Yardımcısı                    : Arş.Gör.Burak YILDIZ     

            c)         Gözetmen Dağıtım Koordinatörü      : Arş.Gör.Dr. Tarık KOÇAL 

                        Koordinatör Yardımcısı                    : Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

            d)        Sosyal Faaliyetler Koordinatörü        : Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

                        Koordinatör Yardımcısı                    : Arş.Gör.Görkem KÖKKÜLÜNK 

            e)         Web Koordinatörü                            : Yrd.Doç.Dr. Oktay YILMAZ

                        Koordinatör Yardımcısı                    : Arş.Gör.Cüneyt Fatih KORKMAZ

 

 

SINIF DANIŞMANLARI

SINIFLAR

DANIŞMANLAR

1

Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÇAKIR

Uzm.Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

Arş.Gör.Cüneyt Fatih KORKMAZ

 

2

Yrd.Doç.Dr.Haydar BAYAR

Arş.Gör.Tarık KOÇAL

Arş.Gör.Burak YILDIZ

 

3

Yrd.Doç.Dr. İlknur KESKİN

Arş.Gör.Halil İbrahim SÖNMEZ

Arş.Gör.Hüseyin ELÇİÇEK

 

4

Yrd.Doç.Dr. Ömer SAVAŞ

Arş.Gör.Veysi BAŞHAN

Arş.Gör.Zafer AYDIN